Kiermasz 2018

2018-12-12 15:00:00

Kiermasz 2018

 

Szanowni Państwo,
bardzo serdecznie zapraszamy na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 15 grudnia w godzinach 15:00  - 18:00 w siedzibie naszej szkoły, przy ul. Kazimierza Wielkiego 33 w Krakowie.
 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, który mogli osobiście zaangażować się w nasze szkolne warsztaty kiermaszowe lub przygotowali i nadal tworzą świąteczne ozdoby i smakołyki, by tego dnia wesprzeć szkolne stoiska.

W tym roku nasz kiermasz będzie miał swoje odbicie poza naszą szkołą. Już w najbliższy weekend małe stoisko świąteczne pojawi się w miejscowości Maintal pod Frankfurtem, gdzie również od wielu tygodni powstają piękne ozdoby tworzone przez pierwszą "korczakowską" nauczycielkę oraz jej rodzinę. Na ten kiermasz zawieziemy część materiałów przygotowanych w naszej szkole przez rodziców, nauczycieli i dzieci:)

Drodzy Państwo, prócz rodzinnego nastroju, zapachu świeżo pieczonych pierników, kolorowych stoisk, kolędowania, warsztatów, mini koncertu współpracujących z nami muzyków, czeka na nas niespodzianka.
Będziemy gościć Panią Magdalenę Polkowską, wędrowną bajarkę, która w trakcie trwania kiermaszu zabierze nas w podróż do krainy baśni.

Zapraszamy licznie:)
W imieniu organizatorów oraz Kolegium Nauczycieli, Uczniów, Zarządu,

Donata Duda
Kinga Racoń - Leja

 

powrót do strony głównej

Informacja rekrutacyjna

Informacja rekrutacyjna

Rekrutacja do klasy I

Rekrutacja do klasy I

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020 / 2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020 / 2021