Plan lekcji - II semestr 2018 / 2019 (aktualizacja 04.02.2019)

2019-01-24 21:22:11

Plan lekcji - II semestr 2018 / 2019 (aktualizacja 04.02.2019)





Plan lekcji - II semestr roku szkolnego 2018 / 2019







Klasa I

wychowawca: Elżbieta Lekan
 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Lekcja główna 8:15-10:10

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

            Długa przerwa         

3. 10:35-11.20

Zajęcia ruchowe

Język niemiecki

Zajęcia ruchowe

Edukacja plastyczna

Eurytmia

4. 11:25-12:10

Prace ręczne gr. 1

Język angielski

Prace ręczne gr. 2

Muzyka

Język niemiecki

5. 12:15-13:00

Prace ręczne gr. 1

Religia

Prace ręczne gr. 2

Język angielski

Etyka

Przerwa obiadowa

6. 13:30-14:15

 

 

 

 

 

7. 14:20-15:05

 

 

 

 

 

8. 15:10-15:55

 

 

 

 

 

 

 

 




Klasa II

wychowawca: Anna Kędzierska
 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Lekcja główna 8:15-10:10

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Długa przerwa

3. 10:35-11.20

Prace ręczne

Plastyka

Eurytmia

Muzyka

Język angielski

4. 11:25-12:10

Prace ręczne

Religia

Język angielski

Język niemiecki

Etyka

5. 12:15-13:00

Zajęcia ruchowe

Język niemiecki

 

 

 

Przerwa obiadowa

6. 13:30-14:15

 

 

 

 

 

7. 14:20-15:05

 

 

 

 

 

 

8. 15:00-15:45

 

Basen

 

 

 

 

 

 



Klasa III

wychowawca: Donata Duda
 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Lekcja główna 8:15-10:10

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Długa przerwa

3. 10:35-11.20

Wychowanie fizyczne

Eurytmia

Rysowanie form

Plastyka

Język niemiecki

4. 11:25-12:10

Muzyka

Prace ręczne gr. 1

Prace ręczne gr. 2

Język angielski

Orkiestra

5. 12:15-13:00

Język angielski

Prace ręczne gr. 1

Prace ręczne gr. 2

Język niemiecki

Religia

Przerwa obiadowa

6. 13:30-14:15

 

 

 

Etyka

Religia

7. 14:20-15:05

 

 

 

 

 

8. 15:00-15:45

 

Basen

 

 

 

 

 

 

 

Klasa IV

wychowawca: Anna Kruczek
 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Lekcja główna

8:15-10:10

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Długa przerwa

3. 10:35-11.20

Języka angielski /
Język niemiecki

Religia

Matematyka

Rysowanie form

Muzyka

4. 11:25-12:10

Eurytmia /
Język niemiecki

Eurytmia /
Informatyka

Warsztaty - Glina

Plastyka

Język angielski /
Język niemiecki

5. 12:15-13:00

Informatyka /
Technika

Język polski

Eurytmia /
Technika

Godzina wychowawcza

Język angielski /
Język niemi

Przerwa obiadowa

6. 13:30-14:15

Wychowanie fizyczne

Chór

Język angielski /
Język niemiecki

Eurytmia /
Język angielski

Orkiestra

7. 14:20-15:05

Wychowanie fizyczne

 

Etyka

Język angielski /
Język niemiecki

 

8. 15:45-16:30

 

Basen

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa V

wychowawca: Rafał Winiarski
 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Lekcja główna

8:15-10:10

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Długa przerwa

3. 10:35-11.20

Ćwiczenia

Godzina wychowawcza

Język angielski / Prace ręczne / Technika

Język angielski /
Język niemiecki

Religia

4. 11:25-12:10

Informatyka /
Język angielski

Plastyka

Informatyka /
Język niemiecki

Eurytmia /
Prace ręczne / Technika

Ćwiczenia

5. 12:15-13:00

Muzyka

Język angielski /
Język niemiecki

Język angielski /
Język niemiecki

Eurytmia /
Prace ręczne / Technika

Eurytmia /
Prace ręczne / Technika

Przerwa obiadowa

6. 13:30-14:15

Język angielski /
Język niemiecki

Chór

Etyka

Wychowanie fizyczne

 

7. 14:20-15:05

Eurytmia /
Język niemiecki

Orkiestra

 

Wychowanie fizyczne

 

8. 15:10-15:55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa VI

wychowawca: Katarzyna Cieplińska
 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Lekcja główna 8:15-10:10

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Długa przerwa

3. 10:35-11.20

Język polski /
Język angielski

Technika /
Język angielski

Technika /
Język niemiecki

Język angielski /
Informatyka / Drewno

Matematyka /
Drewno / Informatyka

4. 11:25-12:10

Godzina wychowawcza

Plastyka

Eurytmia /
Język polski

Język angielski /
Język niemiecki

Religia

5. 12:15-13:00

Eurytmia /
Język niemiecki

Eurytmia /
Język polski

Matematyka / Drewno / Informatyka

Język angielski /
Język niemiecki

Muzyka

Przerwa obiadowa

6. 13:30-14:15

Eurytmia /
Język polski

Język angielski / Język niemiecki

Wychowanie fizyczne

Język niemiecki /
Informatyka / drewno

Ogrodnictwo gr. 3 /
Etyka

7. 14:20-15:05

Ogrodnictwo gr. 1

Orkiestra

Wychowanie fizyczne

Ogrodnictwo gr. 2

Ogrodnictwo gr. 3

8. 15:10-15:55

Ogrodnictwo gr. 1

Chór

 

Ogrodnictwo gr. 2

 

 

 

 

 

Klasa VII

wychowawca: Adrianna Wisła
 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Lekcja główna 8:15-10:10

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Długa przerwa

3. 10:35-11.20

Matematyka

Język niemiecki

Plastyka

Matematyka

Język niemiecki

4. 11:25-12:10

Historia

Język angielski

Język polski

Informatyka / Ogrodnictwo

Eurytmia / Informatyka

5. 12:15-13:00

Godzina Wychowawcza

Muzyka

Język polski

Informatyka / Ogrodnictwo

Fizyka

Przerwa obiadowa

6. 13:30-14:15

 

Wychowanie fizyczne

Eurytmia / Informatyka

Język angielski

Język angielski

7. 14:20-15:05

 

Wychowanie fizyczne

Język niemiecki

Eurytmia / Warsztaty

Religia / Etyka

8. 15:10-15:55

 

 

WDŻ

Eurytmia / Warsztaty

 

 

 

 

 

Klasa VIII

wychowawca: Anna Kędzierska
 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Lekcja główna 8:15-10:10

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Długa przerwa

3. 10:35-11.20

Muzyka

Język polski

Język polski

Historia

Matematyka

4. 11:25-12:10

Fizyka

Język polski

Język angielski

WOS

Matematyka

5. 12:15-13:00

Język angielski

Informatyka /
Prace ręczne

Język angielski

Plastyka

Język angielski

Przerwa obiadowa

6. 13:30-14:15

 

Informatyka /
Prace ręczne

WDŻ

Godzina wychowawcza

EDB

7. 14:20-15:05

 

Język niemiecki

 

Wychowanie fizyczne

Język niemiecki

8. 15:10-15:55

 

Religia

 

Wychowanie fizyczne

 

 

 

 

 

Klasa III Gimnazjum

wychowawca: Anna Wojnarska
 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Lekcja główna 8:15-10:10

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Lekcja główna

Długa przerwa

3. 10:35-11.20

Geografia / Biologia

Plastyka

Matematyka / Fizyka

Język polski

Język angielski

4. 11:25-12:10

Język angielski

Język niemiecki

Matematyka

Język polski

Język angielski

5. 12:15-13:00

Historia

Język angielski

Matematyka

Zajęcia artystyczne

Chemia

Przerwa obiadowa

6. 13:30-14:15

WOS

Historia sztuki

Język polski

Godzina wychowawcza

Język niemiecki

7. 14:20-15:05

 

Eurytmia

Technika

Wychowanie fizyczne

 

8. 15:10-15:55

 

Religia

 

Wychowanie fizyczne

 

 

 

 

powrót do strony głównej

Wykład "Media a pedagogika"

Wykład

"Opowieść wigilijna" - sztuka teatralna

Harmonogram Kiermaszu 2018

Harmonogram Kiermaszu 2018