2020-01-23 16:30:00

23.01.2020

Klasa druga z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowała przedstawienie według scenariusza Weroniki Madej pt. "W poszukiwaniu człowieka" i tym rozpoczęła uroczystość. Po  życzeniach dzieci rozdały swoim bliskim własnoręcznie przygotowane, a przez nauczyciela oprawione prace - prezenty. Następnie, gdy w parę chwil i przy pomocy magicznych rąk część dekoracji zniknęła ze sceny, rozpoczął się koncert kolęd w wykonaniu naszych uczniów. Następnie drugaski zaprosiły swoich bliskich, do ich sali, gdzie czekał na Drogie Babcie i Drogich Dziadków słodki poczęstunek przygotowany przez kochane mamy oraz mini wystawa ich prac plastycznych. Wieczór obfitował w wielu wzruszeń, ponieważ niektóre dzieci pokazywały swoją szkołę Seniorom rodu po raz pierwszy..

EGZAMIN PRÓBNY KLASY ÓSMEJ

Praca Szkoły w czasie kwarantanny