Informacja rekrutacyjna

2021-04-25 16:57:20

Informacja rekrutacyjna

"Drodzy Rodzice,

bardzo dziękujemy za czas poświęcony na spotkania z nami w trakcie procesu rekrutacyjnego, który właśnie zakończyliśmy.

Dla nas, grupy rekrutacyjnej, prawdziwą przyjemnością było spotkanie z Dziećmi, a rozmowy z Wami-Rodzicami okazały się interesujące i pouczające.

Ogromnie się cieszymy, że obdarzyli Państwo naszą Szkołę zaufaniem chcąc posłać swoje Dziecko właśnie do nas, jednak fakt, iż w tym roku było tak wielu chętnych ma i złą stronę – z uwagi na ograniczone możliwości naszej szkoły (budynek, sala, liczba nauczycieli) nie mogliśmy przyjąć wszystkich Kandydatów do pierwszej klasy. Dlatego też niektórzy z Państwa otrzymali zaproszenie do podpisania umowy, inni zaś wiadomość odmowną. Jest nam bardzo przykro, że również takie wiadomości musieliśmy wysyłać.

Z poważaniem i pozdrowieniami

Grupa Rekrutacyjna"