Szkolenie z Christofem Wiechertem

2017-02-24 00:00:00

Szkolenie z Christofem Wiechertem

Z dumą informujemy, że od piątku 24 lutego nasza szkoła gościć będzie nauczycieli i wychowawców z przedszkoli i szkół waldorfskich z całej Polski. Goście przyjeżdżają do nas na szkolenie z Christofem Wiechertem poświęcone obserwacji i omawianiu dziecka, czyli jednemu z najważniejszych instrumentów w warsztacie pedagogicznym nauczyciela.

Christof Wiechert w środowisku waldorfskim to już niemal legenda. Przez wiele lat czynnie pracował jako nauczyciel, potem kierował Sekcją Pedagogiczną w Dornach (Szwajcarii), kształcił nauczycieli podróżując po całym świecie. Pełen inicjatyw i weny, autor wielu publikacji, książek i artykułów. Wiele czasu zajęło sprowadzenie go do Polski, więc tym bardziej ogromnie się cieszymy, że mamy zaszczyt gościć go w naszej szkole!

Święto Marcinowe.

Pierwsza mini giełda sprzętu zimowego

Wspólne śpiewanie.