Wykład dla Rodziców - Christof Wiechert

2018-03-19 16:00:00

Wykład dla Rodziców - Christof Wiechert

Serdecznie zapraszamy na wykład Christofa Wiecherta

Wychowanie wobec wyzwań współczesności - nowoczesne media.

Wykład odbędzie się w poniedziałek 19 marca o godzinie 18:00 w sali eurytmicznej.

Gorąco polecamy!

Nasz gość pochodzi z Holandii, gdzie przez wiele lat pracował jako nauczyciel waldorfski. Później prowadził Sekcję Pedagogiczną w Goetheanum (Szwajcaria), a obecnie od wielu lat podróżuje po świecie współpracując z seminariami dla nauczycieli waldorfskich oraz szkołami, prowadząc kursy, wykłady i warsztaty, podczas których dzieli się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Miewa poglądy radykalne - być może dlatego jego wykłady to zawsze ożywcze źródło inspiracji.

Drugi już przyjazd Christofa Wiecherta do Krakowa możliwy jest dzięki Freunde der Erziehungskunst oraz Sekcji Pedagogcznej, którym z tego miejsca serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Zaproszenie na sztukę klasy IX